Rüyada ebrar

Leyla R.(23) - İstanbul sordu : "Açık ara yazılmış en büyük rüya yorumu internet sitesi ruyadanegormek. Gördüğüm neredeyse tüm tabirler web sitenizde bulunuyor fakat rüyada ebrar açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ebrar, becerikli bir kişiye, emniyetli yaşamaya, gelirin hayırlı olacağına, vefalı dosta, aşk hayatının yolunda olduğuna, hayali kurulan bir kazanca, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, zahmetsiz kazanılan kazanca, feraha kavuşmaya, işte mevkiye ulaşacağına, mutluluğa kavuşmaya işarettir. Bir diğer yoruma göre de mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, bencil bir akrabaya, kedere düşmeye, üzüntü verecek olayla karşılaşılacağına, sağlığın yitirileceğine işaret eder. Bazı durumlar için de rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya uzun bir bekleyişin sonunda ulaştığı rahatlığa, zorlukla umduğu berekete, zorlanarak hasret duyduğu refaha, zorlukla elde ettiği itibarlı mertebeye işarettir.

"Rüyada ebrar" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada ebrar
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan kimseler haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Ortalama gecede birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya tabiri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Rüyalar mutlaka iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebrar" yazısı izinsiz kopyalanamaz.