Rüyada ebeveyn

Yüksel L.(32) - Mersin sordu : "Geçen gece tuhaf bir rüya gördüm. rüyada ebeveyn yorumlar mısınız? "

Rüyada ebeveyn, şana kavuşulacağına, sakin kalacağına, ticari kazancı yüksek yatırımlar gerçekleştireceğine, bol berekete, yakın zamanda alınacak sevindirici değişimlere, merhametli çocuğa, güvenli olmaya, akrabalarla birlikte mutlu olmaya, aşk hayatının iyi olacağına, ferahlamaya, zengin yöneticiye delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da kötü bir problemle yüzleşileceğine, zararlı bir insana, iyi hali yitirmeye, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, rahatının bozulacağına yorulur. Kimi çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya uzun bir bekleyişin sonunda özlediği ticari kazanca, umudunu yitirdikten sonra ümit ettiği şerefe, sıkıntıları aşarak kavuştuğu kazanca, zorlukların ardından hayalini kurduğu yüksek mertebeye işarettir.

"Rüyada ebeveyn" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizi hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada ebeveyn
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Kimi zaman açıkça bazen de üstü kapalı biçimde geleceğe dair haberler alınır.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka sonuç olarak rüya sahibinin hangi derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere neden olacak yorumlardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebeveyn" yazısı izinsiz kopyalanamaz.