Rüyada ebem

Ayaz O.(26) - İstanbul sordu : "ruyadanegormek sitesini uzun zamandır ilgiyle okuyorum. Dün gece rüya gördüm. rüyada ebem açıklar mısınız? "

Rüyada ebem, sağlıklı yaşamaya, bereketli yarınlara, paraya gelecek bolluğa, güzel kısmete, yüksek makama geleceğine, refaha kavuşmaya, duygusal yükü bulunan bir kimseden kurtulmaya, faydalı işler ile meşgul olacağına, mutlu olmaya, sözlerin tutulacağına, sevinmeye yorulur. Ayrıca fukaralığa, zalim bir kişiye, istenmeyen bir olayla karşılaşılacağına, sıhhatin kötüleşeceğine, sırların ortaya döküleceğine işarettir. Bazı durumlar için de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya yardım alarak ümit ettiği büyük güce, başarısızlıktan sonra elde ettiği ferahlığa, sıkıntıyla özlediği daha iyi kazanca, umudunu yitirdikten sonra istediği şöhrete yorulur.

"Rüyada ebem" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada ebem
  • Uyandıktan beş dakika sonra gördüklerimizin yarısını unuturuz.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular yaşarlar.
  • Rüya yorumları yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya alemi, geniş ve soyut bir alemdir.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle sonuçta rüyayı görenin ne derecede etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal problemlere neden olabilecek tabirlerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebem" yazısı izinsiz kopyalanamaz.