Rüyada ebem kuşağı görmek

Bade Ç.(39) - İstanbul sordu : "rüyada ebem kuşağı görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ebem kuşağı görmek, hayırlı işlere, yüksek makama çıkacağına, sağlığını kazanmaya, zahmetsiz elde edilen mala, mutluluğa kavuşmaya, sözüne bağlı kalacağına, paraya gelecek fazlalığa, bir kaç gün içinde duyulacak müjdeli gelişmelere, beceri sahibi bir insana, hoşgörülü yaşlı akrabaya, düşkünlükten feraha çıkmaya yorulmaktadır. Aynı zamanda düşmanlığını gizleyen tanıdığa, rahatı yitirmeye, parasal sıkıntıya, hoşnutsuz bir duruma düşmeye, fena niyetli insan eliyle zarar görmeye işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Bu rüya zorlukla özlediği mülke, çektiği zorlukların meyvesini alarak hayalini kurduğu daha iyi kazanca, sıkıntıya düşerek ümit ettiği hayra, sıkıntı sonrasında gözlediği şana yorulur.

"Rüyada ebem kuşağı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün taşıdığı mesajlar konusunda bilmedikleriniz

rüyada ebem kuşağı görmek
  • Beynimiz bedenimizin o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşamımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz hayatımız sırasında binlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz sima yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebem kuşağı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.