Rüyada ebelik

Onur S.(22) - Bursa sordu : "rüyada ebelik yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada ebelik, bir kaç gün içinde öğrenilecek sevindirici habere, mülke gelecek fazlalığa, hak edilen güce ulaşmaya, yeminine sadık kalacağına, finansal yükü olan tanımadığı birinden uzak durulacağına, iyi bir kazanca, huzur bulmaya, kendisini sevenlerle yaşamaya, külfetsiz elde edilen mala, sevineceğine, yetenek sahibi bir insana yorulur. Nadiren de sıkıntıya yaşantıya, rahatının kaçacağına, zulüm görülmesine, kötü bir durumla karşılaşılacağına, maddi zorluğa işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya tabircileri dediler ki: Görülen rüya meşakkatle birlikte özlediği onura, sıkıntılarının sonunda kazandığı hayra, sıkıntılara göğüs gererek hasret duyduğu feraha, zahmet çekerek hayalini kurduğu haysiyete işaret eder.

"Rüyada ebelik" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada ebelik
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumlayanın kati suretle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekir.
  • Rüyaların mesaj verici nitelikte olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, işaretlere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin bütün geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya tabircisi, kati suretle sonuçta rüyayı görenin ne derecede etkileneceğini irdelemeli, sinirsel problemlere sebep olacak tabirlerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebelik" yazısı izinsiz kopyalanamaz.