Rüyada ebelik yaptığını görmek

Zeynep I.(31) - Trabzon sordu : "İyi sabahlar; 1 gece önce garip bir rüya gördüm. rüyada ebelik yaptığını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ebelik yaptığını görmek, hayırlı arkadaşa, sağlıklı yaşamaya, eli açık yöneticiye, güvende yaşamaya, şöhrete erişileceğine, beceri sahibi bir kimseye, mala gelecek fazlalığa, problemlerden uzak kalacağına, hayali kurulan bir birlikteliğe, güzel uğraşlara gireceğine, sevince delalettir. Aynı zamanda ticaret kaynaklı huzursuzluğa, üzülmeye, korktuğundan emin olmaya, yalancı bir insana, üzüntüden sıyrılamamaya yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle derler: Bu rüya sıkıntı sonrasında hak ettiği mevkiye, çektiği zorlukların sonunda özlediği hünere, sıkıntı sonrasında elde ettiği müjdeye, cefa çekerek ümit ettiği mevkiye delalet eder.

"Rüyada ebelik yaptığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı konusunda en sık sorulanlar

rüyada ebelik yaptığını görmek
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüya Tabiri uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, örfler, kültürler gibi pek çok etken üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Yaklaşık bir insan ömrünün tahmini 3te 1ini, diğer bir yorumla tahmini 75 yıllık bir hayatın yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Kobay hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebelik yaptığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.