Rüyada ebelik yapmak

Sezi C.(43) - İstanbul sordu : "Selam; Üç dört gece önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada ebelik yapmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ebelik yapmak, isteklerin yerine geleceğine, getirili uğraşlara, bonkör memura, sağlığını kazanmaya, mutluluğa, bol gelire, servete, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, hoşsohbet genç yabancıya, getirili girişimler yapacağına, yeminin yerine getirileceğine işarettir. Ayrıca dara düşmeye, parasal probleme, korkuya gerçekleşmesine, hoşnutsuz bir vaziyete gelmeye, ticaret alanında problemlere delalet eder. Farklı bir açıdan bakan alimler şöyle derler: Bu rüya uğraşarak elde ettiği nimete, çektiği zorlukların sonunda hayalini kurduğu toplu mala, zorlukların sonrasında hak ettiği hünere, zorluklarla mücadele ederek kazandığı mevkiye yorulmaktadır.

"Rüyada ebelik yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamları ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada ebelik yapmak
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan insanlar dışında herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular tecrübe ederler.
  • Tahminen bir bireyin yaşamının yaklaşık üçte birini, farklı bir deyişle tahmini yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 senesini uykuda tüketir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler gibi bir çok etken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebelik yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.