Rüyada ebelik yapmak görmek

Buket Ş.(19) - Şanlıurfa sordu : "ruyadanegormek.comu kısa bir süredir severek inceliyorum. Üç gün önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada ebelik yapmak görmek açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada ebelik yapmak görmek, mutlu zamanlara, gelirin temiz olmasına, hayali kurulan bir eşe, sözüne sadık durulacağına, dostlarla refah içinde geçecek ömre, birikmiş paraya, sağlıklı yaşamaya, dünyalığa gelecek bolluğa, güvenli kalmaya, becerikli bir kişiye, büyük makama gelineceğine delalet eder. Ender olarak da sıkıntı verici bir problemle karşılaşılacağına, düşmanlık görmeye, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, sıkıntıdan sıyrılamamaya, ticaret kaynaklı üzüntüye delalet eder. Farklı düşünen ulemalar dediler ki: Görülen rüya uzun süren çabaların sonunda beklediği güce, sıkıntıları aşarak elde ettiği ferahlığa, meşakkatle düşlediği varlığa, zorlukların ardından beklediği rahata delalet eder.

"Rüyada ebelik yapmak görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları konusunda bilinmeyenler

rüyada ebelik yapmak görmek
  • Rüyada genellikle iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumları mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya tabiri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Belirli bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebelik yapmak görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.