Rüyada ebegümeci

Melek P.(38) - İstanbul sordu : "rüyada ebegümeci açıklar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada ebegümeci, bir kaç gün içinde duyulacak sevindirici gelişmelere, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, yüksek gelire, planların gerçekleşeceğine, zorluk çekmeden elde edilen kazanca, getirili işlere, sağlıklı yaşamaya, sevince, işyerinde terfiye, dünyalığa gelecek bolluğa, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye yorulur. Nadiren de parasal zorluğa, yalancı bir kimseye, sıkıntılı yaşantıya, karışık bir olayla yüzleşileceğine, değer kaybetmeye yorulmaktadır. Bazı rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Bu çektiği zorlukların meyvesini alarak düşlediği iyi bir geleceğe, yenilgiden sonra beklediği güce, çektiği zorlukların sonunda hak ettiği onura, zorlanarak umduğu itibarlı mertebeye işarettir.

"Rüyada ebegümeci" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin taşıdığı mesajlar hakkında merak ettikleriniz

rüyada ebegümeci
  • Aşırı psikolojik sorunları olan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumları mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Tahminen bir bireyin ömrünün ortalama üçte birini, diğer bir yorumla tahminen yetmişbeş senelik bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüya tabirlerinin mesaj verici olduğu mutlaka değerlendirilmeli, işaretlere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya Tabirleri uyurken kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebegümeci" yazısı izinsiz kopyalanamaz.