Rüyada ebegümeci yemek

Yeter I.(26) - Manisa sordu : "İki gün önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada ebegümeci yemek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ebegümeci yemek, sağlığını kazanmaya, sıkıntı çekmeden elde edilen rızka, aydınlık yarınlara, yüksek makama geleceğine, sosyal yaşamda huzura, kazançlı işler içinde bulunacağına, sevince erişileceğine, eşiyle eğlenmeye, mutluluğa ermeye, yararlı uğraşlar yapacağına, sıcakkanlı orta yaşlı kişiye işaret eder. Başka görüşlere göre de parasal probleme, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, sıkıntılı hayata, zalim bir yabancıya, fena huylu bir tanıdık tarafından zarar görmeye delalet eder. Farklı düşünen rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya sıkıntı sonrasında ümit ettiği kazanca, zorlukları aşarak beklediği toplu kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak beklediği galibiyete, çektiği zorlukların sonunda özlediği güce delalet eder.

"Rüyada ebegümeci yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumu konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada ebegümeci yemek
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Uykuda sıklıkla hissedilen duygulardan biri tasadır. Olumsuz duygular olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Rüya tabirleri yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya Yorumu uyurken insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebegümeci yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.