Rüyada ebegümeci görmek

Emrah Ş.(26) - Balıkesir sordu : "Üç gece önce bir rüya gördüm. rüyada ebegümeci görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada ebegümeci görmek, malın kazançlı olmasına, iyi kısmete, mala gelecek fazlalığa, bol berekete, güler yüzlü genç kimseye, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, büyük makama yükseleceğine, cömert amire, rahata, tez zamanda duyulacak iyi havadis öğrenmeye, isteklerin hayata geçeceğine delalettir. Nadiren de yoksulluğa, fena niyetli bir kişi tarafından fenalık görmeye, istenmeyen bir durumla yüzleşileceğine, düşmanından emin olunacağına, zarar görmeye yorulmaktadır. Farklı düşünen rüya yorumcuları şöyle derler ki: Görülen rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ulaştığı başarıya, zorlukları aşarak özlediği kazanca, sıkıntıları aşarak hasret duyduğu daha iyi kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak ümit ettiği haysiyete işarettir.

"Rüyada ebegümeci görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizi konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada ebegümeci görmek
  • Rüyaların kılavuz nitelikte olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, göstergelere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Denek hayvanları kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin bütün geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşantımızda gördüğümüz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz ömrümüz boyunca onbinlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz sima becerisine sahibiz.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebegümeci görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.