Rüyada ebegümeci almak

Ayşenaz A.(44) - Tokat sordu : "Bulamadığım neredeyse bütün rüyalar web sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada ebegümeci almak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ebegümeci almak, mülke gelecek fazlalığa, güvenli hissetmeye, vefakar çocuğa, iyi sağlığını muhafaza etmeye, huzura ermeye, anlayışlı yaşlı akrabaya, aşk hayatının iyi olacağına, yüksek makama gelineceğine, kısa zamanda öğrenilecek memnun edici değişimlere, hüner sahibi bir insana, sevdikleriyle birlikte yaşamaya yorulmaktadır. Ayrıca istenmeyen bir sorunla yüzyüze gelineceğine, iyi hali kaybetmeye, üzüntü verecek sorunla karşılaşılacağına, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, ticaret kaynaklı sıkıntıya yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları derler ki: Görülen rüya zahmetle birlikte istediği ticari kazanca, uğraşarak kazandığı ticari kazanca, cefa çektikten sonra kazandığı iyi bir geleceğe, umudunu kestikten sonra gözlediği beceriye işaret eder.

"Rüyada ebegümeci almak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri ile ilgili merak edilenler

rüyada ebegümeci almak
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya tabircisi, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok parametre ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Uykuda görülen suratlar yaşamımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz yaşantımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebegümeci almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.