Rüyada ebe olmak

Sebiha L.(44) - Bursa sordu : "rüyadanegörmeki birkaç aydır her gün olmasa da inceledim. rüyada ebe olmak açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada ebe olmak, iyi şansa, mutluluğa, güzel işler yapacağına, malın hayırlı olacağına, birikmiş mala, ettiği yeminine bağlı duracağına, huzura kavuşmaya, maddi zorluklardan kurtulmaya, işte makama ulaşılacağına, imrenilen kuvvete, sevenleriyle birlikte yaşamaya işaret eder. Bazen de sıkıntıya yaşama, kıymet kaybetmeye, sıhhatin kötüleşeceğine, düşmanlığını göstermeyen akrabaya, hilekar bir tanıdığa yorulur. Bazen de çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Bu verdiği uğraşların sonunda gözlediği itibara, zorlukların sonrasında hasret duyduğu onura, cefa çekerek hak edilen güce, zahmetlerinin meyvesini alarak ümit ettiği berekete işaret eder.

"Rüyada ebe olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumu ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada ebe olmak
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker vardır. Bilmediğimiz illerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Ortalama olarak gece boyunca bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya, geniş ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya Tabirleri uyurken insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Ortalama bir insan yaşamının ortalama 3te 1ini, başka bir tabirle ortalama 75 senelik bir ömrün yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebe olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.