Rüyada ebe olduğunu görmek

Yakup S.(39) - İstanbul sordu : "Bir kaç gece önce rüya gördüm. rüyada ebe olduğunu görmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada ebe olduğunu görmek, ettiği yeminini tutacağına, servete, verimli işler gerçekleştireceğine, zahmetsiz kazanılan mala, gelire gelecek artışa, duygusal yükü bulunan kimseden kurtulmaya, planların yerine geleceğine, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, aşk hayatının iyi gittiğine, anlayışlı yaşlı kimseye, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine yorulmaktadır. Kimi zaman da maddi probleme, can sıkıcı vaziyete gelmeye, üzücü bir durumla yüzyüze gelineceğine, huzurunun kaçacağına, ticari sorunlara işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan yorumcular şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zorlukların sonrasında hak edilen daha iyi bir hayata, meşakkatle birlikte ulaştığı az olan kazancının artacağına, zorlukların ardından beklediği nimete, ümitsizlikten sonra hayalini kurduğu berekete işarettir.

"Rüyada ebe olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada ebe olduğunu görmek
  • Rüya Tabiri yapan kişinin bütün geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Kobay hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyanın manasını bilmesi icap eder.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Bazen açıkça kimi zaman da kapalı biçimde gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada ebe olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.