Rüyada ebe hemşire görmek

Belçin Ş.(39) - Bursa sordu : "Tabirlerinizi bir kaç haftadır yakından inceliyorum. Aradığım nerdeyse tüm tabirler burada bulunuyor ancak rüyada ebe hemşire görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ebe hemşire görmek, sakin bir hayat sürdüreceğine, sağlıklı hayata, becerikli bir insana, hayırlı arkadaşa, kazançlı zamanlara, ikili ilişkilerde tatmine, işte mertebeye geleceğine, aşk hayatının yolunda olduğuna, faydalı uğraşlara gireceğine, bonkör yöneticiye, parasal yükü olan tanıdığı birinden kendini kurtarmaya delalettir. Kimi zaman da saklanansırların ortaya çıkmasına, kıymet yitirmeye, sağlığın bozulacağına, ticaret alanında problemlere, üzüntü duymaya delalettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular derler ki: Görülen rüya zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu hayra, zorluklara göğüs gererek kavuştuğu temiz kazanca, zahmet çekerek beklediği varlığa, kaybettikten sonra istediği beceriye işaret eder.

"Rüyada ebe hemşire görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada ebe hemşire görmek
  • Düş diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan tuhaf hallerdir
  • Rüya yorumlarının yol gösterici nitelikte olduğu kati suretle değerlendirilmeli, göstergelere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın bütün geçmiş tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüyalarda en çok hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebe hemşire görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.