Rüyada ebe görmek

Onur H.(27) - Adana sordu : "Açık ara rakipleri arasında en güzel rüya tabirleri web sitesi sizinki. Bir iki gece önce bir rüya gördüm. rüyada ebe görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ebe görmek, aydınlık zamanlara, beklentilerin yerine geleceğine, bonkör memura, ikili ilişkilerde muvaffakiyete, bol berekete, temiz servete, güler yüzlü orta yaşlı yabancıya, kısa zamanda alınacak iyi değişimlere, devlette mertebeye çıkılacağına, getirili iş gerçekleştireceğine, vefalı çocuğa yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de rahatı kaybetmeye, üzüntüden kurtulamamaya, kıymet kaybetmeye, zulüm görmeye, maddi zorluğa yorulur. Bazen de rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya cefa çektikten sonra kavuştuğu galibiyete, kaybettikten sonra kazandığı feraha, sıkıntıları aşarak beklediği rahata, çektiği zorlukların meyvesini alarak özlediği şerefe delalettir.

"Rüyada ebe görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumları ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada ebe görmek
  • Rüya Yorumu uykuda kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. oynatılamaz.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de önemini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebe görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.