Rüyada ebe dede görmek

Silşat D.(27) - Adana sordu : "Selamun aleyküm. ruyadanegormek sitesini epeydir dikkatlice okudum. Bulamadığım nerdeyse bütün yorumlar burada var fakat rüyada ebe dede görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada ebe dede görmek, fakirlikten feraha çıkmaya, güvende hissetmeye, iyi gelire, verdiği söze bağlı olunacağına, ticari kazancı yüksek atılım içinde bulunacağına, paranın temiz olmasına, zengin insana, yakında duyulacak sevindirici değişimlere, aşk hayatında huzura, sevineceğine, iyi işlere işaret eder. Bunlarla birlikte saklanansırların ortaya döküleceğine, sıkıntıya hayata, kötü bir sorunla yüzleşileceğine, maddi kayba, can sıkıcı duruma gelmeye delalettir. Kimi rüya alimleri şöyle derler ki: Bu uğraşarak kazandığı daha iyi kazanca, zahmet çekerek düşlediği az olan kazancının artacağına, zorlukların ardından beklediği ticari kazanca, zorlanarak elde ettiği mülke delalettir.

"Rüyada ebe dede görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların taşıdığı mesajlar konusunda bilmedikleriniz

rüyada ebe dede görmek
  • Rüya Tabiri uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vs. bir çok etken üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Rüyaların rehber nitelikte olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Rüya alemi, geniş ve soyut bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebe dede görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.