Rüyada ebcet

Celal K.(41) - Almanya sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün tabirler sitenizde bulunabiliyor ancak rüyada ebcet yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ebcet, eşiyle mutlu olmaya, mutluluğu bulmaya, hayırlı uğraşlar yapacağına, iyi sağlığını muhafaza etmeye, şana erişmeye, gelire gelecek artışa, emniyette olmaya, imrenilen bir ilişkiye, vefakar dosta, sevince ermeye, getirili işler yapacağına işarettir. Nadiren de ticaret alanında zarara, korkuya gerçekleşmesine, sıhhatin yitirileceğine, fena huylu yönetici eliyle fenalık görmeye, yalancı bir kişiye işaret eder. Bir takım tabirciler şöyle derler: Bu uğraş vererek gözlediği daha çok kazanca, sıkıntıya düşerek hak ettiği itibarlı mertebeye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu yüksek mertebeye, zorlukları aşarak kavuştuğu mala yorulur.

"Rüyada ebcet" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada ebcet
  • Kimi zaman net olarak kimi zaman da dolaylı şekilde gelecekte mesajlar alınır.
  • Tahminen bir kişinin ömrünün yaklaşık 3te 1ini, farklı bir deyişle tahminen yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın bütün eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler pozitif duygulardan baskındır.
  • Rüya yorumlarının kılavuz nitelikte olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, işaretlere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebcet" yazısı izinsiz kopyalanamaz.