Rüyada ebced

Atatürker F.(28) - Erzurum sordu : "Tartışmasız hazırlanmış en büyük rüya tabiri sitesi sizinki. rüyada ebced yorumlar mısınız? "

Rüyada ebced, isteklerin hayata geçeceğine, mutlu olmaya, faydalı işler yapacağına, sevenleriyle eğlenmeye, hatrı sayılır güce ermeye, mülke gelecek artışa, rızkın bereketli olacağına, bonkör kimseye, finansal külfeti bulunan tanıdığı birinden kendini kurtarmaya, üne sahip olunacağına, sağlıklı bir ömre delalet eder. Bir diğer yoruma göre de hoşnutsuz vaziyete gelmeye, iş kaynaklı üzüntüye, sırların meydana çıkacağına, düşmanlıktan emin olunacağına, fenalığını saklayan düşmana yorulur. Kimi zaman da rüya yorumcuları şöyle dediler: Görülen rüya zorlukları aşarak kavuştuğu az olan kazancının artacağına, cefa çekerek hak edilen mutluluğa, hatalarının ardından özlediği daha iyi kazanca, uğraşlarının sonunda istediği zenginliğe yorulmaktadır.

"Rüyada ebced" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumları hakkında en çok merak edilenler

rüyada ebced
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Aşırı psikolojik problemleri bulunan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Yaklaşık olarak bir uyku süresinde bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Bazen açık olarak bazen de dolaylı olarak gelecekle ilgili mesajlar görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebced" yazısı izinsiz kopyalanamaz.