Rüyada ebced hesabı

Fahrettin G.(28) - Antalya sordu : "iyi akşamlar. Bugün sorduğum rüyayı gördüm. rüyada ebced hesabı yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ebced hesabı, tertemiz mala, taleplerin yerine geleceğine, rızkın bereketli olacağına, bol gelire, yakın zamanda öğrenilecek mutlu edici habere, ticari kazancı yüksek girişim gerçekleştireceğine, iyi günlere, mal varlığına gelecek berekete, güler yüzlü yaşlı kadına, huzura kavuşmaya, duygusal yükü bulunan kimseden uzak durulacağına yorulur. Nadiren de sıhhatin tehlike altında olduğuna, karışık bir sorunla karşılaşılacağına, korkuya gerçekleşmesine, kıymet düşmesine, kötü bir olayla yüzleşileceğine işarettir. Bazı durumlarda da rüya tabircileri derler ki: Görülen rüya zorlukların sonrasında özlediği mutluluğa, zahmetle kavuştuğu refaha, sıkıntılarının sonunda hak edilen müjdeye, ümitsizlikten sonra özlediği ticari kazanca delalet eder.

"Rüyada ebced hesabı" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada ebced hesabı
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız simalardır. Hepimiz yaşantımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin tüm geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya Yorumu uyurken bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri tasadır. Olumsuz duygular pozitif duygulardan baskındır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebced hesabı" yazısı izinsiz kopyalanamaz.