Rüyada ebced görmek

Celal N.(28) - Iğdır sordu : "rüyada ebced görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada ebced görmek, yetenek sahibi bir kimseye, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, mutlu yarınlara, verdiği sözünü tutmaya, paranın kazançlı olacağına, sakin olacağına, duygusal hayatın iyi gittiğine, yakında duyulacak hayırlı değişimlere, temiz mala, fakirlikten feraha çıkmaya, zengin aile ferdine işarettir. Başka görüşlere göre de karışık bir olayla yüzleşileceğine, ferahının kaçacağına, ticaret alanında sıkıntıya, sıkıntıdan kurtulamamaya, kıymet yitirmeye işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle dediler: Görülen rüya sıkıntı çekerek beklediği galibiyete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hasret duyduğu sevince, sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu galibiyete, uğraşlarının sonunda ümit ettiği ferahlığa işaret eder.

"Rüyada ebced görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada ebced görmek
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın seviyede koku ve duyguları hisseder.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır
  • Rüya yorumları yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Ortalama her gece birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler yaşarlar.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya tabirleri mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebced görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.