Rüyada ebabil kuşunu görmek

Sedat O.(25) - Tekirdağ sordu : "Tartışmasız internetteki en geniş rüya tabiri sitesi ruyadanegormek. Aradığım neredeyse tüm tabirler web sitenizde bulunabiliyor ama rüyada ebabil kuşunu görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ebabil kuşunu görmek, malın hayırlı olacağına, dostlarıyla birlikte eğlenmeye, yakında öğrenilecek mutlu edici değişimlere, kolay kazanılan servete, bol talihe, rahatlığa, gönül ilişkilerinde mutluluğa, fakirlikten feraha çıkmaya, becerikli bir kişiye, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, üne kavuşulacağına işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da korkuya başına gelmesine, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, hilekar bir yöneticiye, sağlığın kötüleşeceğine, kıymet kaybetmeye işarettir. Kimi zaman da yorumcular şöyle dediler: Görülen rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak istediği temiz kazanca, sıkıntı sonrasında gözlediği hayra, zahmetle birlikte beklediği paraya, zahmetle birlikte hak ettiği beceriye işarettir.

"Rüyada ebabil kuşunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada ebabil kuşunu görmek
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan insanlar haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması şarttır.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın bütün geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebabil kuşunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.