Rüyada ebabil kuşu

Seyfeddin P.(47) - Mardin sordu : "Bana kalırsa internetteki en kullanışlı rüya sitesi burası. Bir kaç gece önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada ebabil kuşu yorumlar mısınız? "

Rüyada ebabil kuşu, sevineceğine, hak edilen kuvvete ermeye, mutluluğa kavuşmaya, mutlu zamanlara, mal varlığına gelecek artışa, arkadaşlarıyla birlikte mutlu olmaya, beceri sahibi bir insana, getirili atılımlar yapacağına, duygusal hayatın iyi olacağına, bol gelire, güzel uğraşlara yorulur. Başka görüşlere göre de üzülmeye, korkulanın olmasına, ticaret alanında kayba, ticaret sebebiyle huzursuzluğa, korktuğundan emin olmaya delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar derler ki: Görülen rüya meşakkatle hak ettiği onura, cefa ile birlikte hasret duyduğu beceriye, uğraşarak gözlediği feraha, meşakkatle özlediği iyi bir geleceğe yorulur.

"Rüyada ebabil kuşu" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada ebabil kuşu
  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz hayatımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de değerlendirilir
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya, geniş ve manevi bir dünyadır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebabil kuşu" yazısı izinsiz kopyalanamaz.