Rüyada ebabil kuşu görmek

Kemal D.(23) - Bingöl sordu : "hayırlı geceler; rüyada ebabil kuşu görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ebabil kuşu görmek, bol talihe, kısa sürede alınacak mutlu edici haber duymaya, iyi geleceğe, anlayışlı orta yaşlı adama, yetenekli bir insana, büyük mevkiye çıkacağına, akrabalarla birlikte mutlu olmaya, ticari getirisi yüksek yatırımlar yapacağına, hayırlı işler yapacağına, mal varlığına gelecek berekete, sözüne bağlı kalacağına delalet eder. Bunlarla birlikte kötü niyetli bir kimseye, fena niyetli bir düşman eliyle zarar görmeye, yoksulluğa, korkuya başına gelmesine, sıhhatin bozulacağına yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu yitirdikten sonra beklediği temiz kazanca, sıkıntılara göğüs gererek kazandığı nimete, zamanla hak edilen itibarlı mertebeye, sıkıntıyla hak ettiği daha çok kazanca yorulur.

"Rüyada ebabil kuşu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada ebabil kuşu görmek
  • Rüya Tabiri yapan kişinin tüm eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Negatif duygular pozitif hislerden güçlüdür.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle sonuç olarak kişinin hangi derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sorunlara sebep olacak yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebabil kuşu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.