Rüyada ebabil kuşları

Hamide M.(34) - Aydın sordu : "rüyada ebabil kuşları yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ebabil kuşları, alın teriyle kazanılan ganimete, üne sahip olunacağına, verdiği sözüne sadık olacağına, aşk hayatının iyi gittiğine, zenginliğe, kazançlı atılım gerçekleştireceğine, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, isteklerin hayata geçeceğine, emniyette kalmaya, maddi yükü olan tanımadığı bir kişiden kendini kurtarmaya, becerili bir insana işaret eder. Bunlarla birlikte değer düşmesine, düşmanlık görülmesine, kedere düşmeye, kötü niyetli amir tarafından zarar görmeye, üzüntü duymaya yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle derler: Bu başarısızlıktan sonra hak edilen temiz rızka, cefa ile birlikte ulaştığı haysiyete, zorluklarla mücadele ederek ümit ettiği hayra, cefa çekerek hayalini kurduğu daha sağlıklı bir hayata yorulur.

"Rüyada ebabil kuşları" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabir edilmesi hakkında merak ettikleriniz

rüyada ebabil kuşları
  • Uyandıktan 10 dk. sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Rüyalar tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Bazen net olarak bazen de dolaylı olarak gelecekte haberler görülür.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebabil kuşları" yazısı izinsiz kopyalanamaz.