Rüyada ebabil görmek

Züneyre H.(26) - İstanbul sordu : "Bulamadığım hemen hemen tüm tabirler web sitenizde var fakat rüyada ebabil görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ebabil görmek, vefalı akrabaya, sıkıntı çekmeden kazanılan kazanca, hayırlı işler gerçekleştireceğine, aşk hayatının iyi gittiğine, akrabalarla muhabbete, bonkör kimseye, büyük mevkiye ulaşılacağına, maddi zorluklardan uzak durmaya, paraya gelecek artışa, servete, iyi kısmete işarettir. Olumsuz anlamda sıhhatin tehlike altında olduğuna, fukaralığa, iş kaynaklı geçim zorluğuna, sıkıntılı yaşama, zora düşmeye yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan rüya tabircileri derler ki: Görülen rüya uğraşarak beklediği beceriye, zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğu rahatlığa, bir kişiden yardım isteyerek hasret duyduğu nimete, uğraşarak kazandığı mala delalet eder.

"Rüyada ebabil görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizi ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada ebabil görmek
  • Rüya denilen olgu, uyurken yaşanan garip hallerdir
  • Rüya yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vb. pek çok nokta konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, bilmediğimiz kişilerin isimlerini söyler.
  • Uyandıktan on dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebabil görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.