Rüyada e

Hediye A.(44) - Bilecik sordu : "Merhaba. Dün gece size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada e açıklayabilir misiniz? "

Rüyada e, mutluluğu bulmaya, içten davranan orta yaşlı insana, kazanca gelecek artışa, güzel uğraşlara, iyi kısmete, aydınlık zamanlara, sevinmeye, verilen sözün yerine getirileceğine, zenginliğe, vefalı akrabaya, istenilen bir mutluluğa yorulur. Ayrıca kedere düşmeye, üzüntüden sıyrılamamaya, maddi probleme, kötülükten emin olunacağına, hilekar akrabaya işaret eder. Kimi zaman da rüya alimleri derler ki: Bu sıkıntıları aşarak hasret duyduğu yüksek mertebeye, zorlanarak düşlediği itibarlı mertebeye, sıkıntı sonrasında hak edilen rahata, meşakkatle birlikte hasret duyduğu büyük güce delalet eder.

"Rüyada e" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu ile alakalı bilinmeyenler

rüyada e
  • Bazı zaman net olarak bazı zaman da dolaylı şekilde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması gerekir.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Tahminen bir bireyin ömrünün tahminen 3te 1ini, farklı bir tabirle yaklaşık 75 senelik bir ömrün yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada e" yazısı izinsiz kopyalanamaz.