Rüyada e taşımak

Hidir B.(30) - Adana sordu : "Tartışmasız rakipleri arasında en detaylı rüya yorumu internet sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada e taşımak açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada e taşımak, büyük mevkiye geleceğine, iyi zamanlara, toplum yaşamında başarıya, bol berekete, dostlarla iyi geçinmeye, varlıklı adama, huzurlu olmaya, hayırlı çocuğa, sağlığını kazanmaya, ticari getirisi yüksek yatırımlar gerçekleştireceğine, sevince yorulmaktadır. Bunlarla birlikte fukaralığa, sırların açığa dökülmesine, üzülmeye, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, rahatının bozulacağına yorulur. Bazı durumlarda da yorumcular şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya kaybettikten sonra kavuştuğu daha iyi kazanca, zamanla hasret duyduğu müjdeye, sıkıntıyla özlediği zafere, bir kişiden yardım isteyerek hak ettiği itibara delalettir.

"Rüyada e taşımak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumları ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada e taşımak
  • Denek hayvanları kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler tecrübe ederler.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar oluşturamaz. Rüyalarda görülen yüzler hayatımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz hayatımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan kimseler haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada e taşımak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.