Rüyada e harfi yazmak

Cihan Z.(43) - Ankara sordu : "Hayırlı geceler, Bu gece anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada e harfi yazmak açıklar mısınız? "

Rüyada e harfi yazmak, işyerinde terfiye, özlemi duyulan bir mutluluğa, külfetsiz elde edilen paraya, salih akrabaya, becerili bir kimseye, mutluluğa kavuşmaya, yeminin tutulacağına, şana kavuşulacağına, kazancın hayırlı olmasına, dostluklarında mutluluğa, yüksek mevkiye ulaşılacağına delalettir. Bunlarla birlikte can sıkıcı bir hale düşmeye, saklanansırların meydana dökülmesine, zora düşmeye, yalancı amire, sıkıntılı yaşantıya işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya çektiği zorlukların sonunda kazandığı rahatlığa, cefa ile birlikte özlediği ticari kazanca, hatalarının ardından istediği refaha, cefa çektikten sonra hayalini kurduğu hayra yorulmaktadır.

"Rüyada e harfi yazmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumları ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada e harfi yazmak
  • Rüya yorumları mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya tabircisinin altıncı hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Yaklaşık bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada e harfi yazmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.