Rüyada dul olduğunu görmek

Berran Ç.(38) - Antalya sordu : "rüyada dul olduğunu görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada dul olduğunu görmek, bir kaç gün içinde öğrenilecek hayırlı gelişmelere, hüner sahibi bir insana, maddiyata gelecek fazlalığa, güzel kısmete, parasal külfeti bulunan kimseden kurtulmaya, karlı iş içinde bulunacağına, varlıklı kimseye, huzur bulmaya, mutluluğa kavuşmaya, emniyetli hissetmeye, bol kazanca işarettir. Bazen de fena niyetli tanıdık tarafından fenalık görmeye, maddi zorluğa, çözümü zor bir durumla yüzyüze gelineceğine, ticaret kaynaklı üzüntüye, iyi hali yitirmeye yorulur. Bir takım rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu rüya umudunu kestikten sonra özlediği hünere, sıkıntıyla hayalini kurduğu az olan kazancının artacağına, verdiği uğraşların sonunda hayalini kurduğu rahatlığa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğu varlığa işaret eder.

"Rüyada dul olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizi hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada dul olduğunu görmek
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumları uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada dul olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.