Rüyada dua ismi duymak

Umut D.(23) - İstanbul sordu : "Bana göre hazırlanmış en geniş rüya yorumları web sitesi burası. rüyada dua ismi duymak açıklar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada dua ismi duymak, işyerinde terfiye, sevdikleriyle refah içinde geçecek ömre, yüksek makama yükseleceğine, iyi sağlığını muhafaza etmeye, varlıklı tanıdığa, aşk hayatında tatmine, sevince erişileceğine, zahmetsiz kazanılan ziynete, elinden her iş gelen bir kimseye, mutluluğa kavuşmaya, bereketli yarınlara işarettir. Bir diğer yoruma göre de iş kaynaklı huzursuzluğa, sıkıntıdan sıyrılamamaya, iyi hali yitirmeye, üzüntü duymaya, huzurunun kaçacağına yorulmaktadır. Bazı durumlarda da rüya alimleri şöyle dediler ki: Bu rüya zahmet çekerek umduğu yüksek mertebeye, cefa çektikten sonra düşlediği rahatlığa, çektiği zorlukların meyvesini alarak özlediği rahatlığa, mağlubiyetten sonra elde ettiği yüksek mertebeye işarettir.

"Rüyada dua ismi duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların taşıdığı mesajlar hakkında merak edilenler

rüyada dua ismi duymak
  • Belirli bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Bazen açık olarak bazı zaman da kapalı olarak gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya yorumları ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada dua ismi duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.