Rüyada dere vadi görmek

Zeynep B.(41) - Konya sordu : "Hayırlı akşamlar; rüyada dere vadi görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada dere vadi görmek, maddi yükü bulunan akrabadan uzak durulacağına, karlı girişim içinde bulunacağına, huzura, dostlarla birlikte gülmeye, güvende yaşamaya, eli açık memura, fakirlikten uzak durmaya, mutlu zamanlara, bol berekete, getirili işler yapacağına, samimi orta yaşlı yabancıya işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da düşmanlık görülmesine, ticari sıkıntıya, fakirliğe, sıhhatin kötüleşeceğine, fenalığını saklayan düşmana işaret eder. Bazı rüya yorumcuları şöyle derler ki: Görülen rüya meşakkatle hayalini kurduğu zafere, cefa ile birlikte özlediği şana, umudunu yitirdikten sonra özlediği mülke, uzun süren çabaların sonunda ulaştığı beceriye delalettir.

"Rüyada dere vadi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu ile alakalı merak edilenler

rüyada dere vadi görmek
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi gerekir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya yorumunun rehber olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, ipuçlarına bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumları mutlak suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada dere vadi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.