Rüyada dağ eteği

Şale Ş.(31) - İstanbul sordu : "Tartışmasız yazılmış en güzel rüya tabirleri internet sitesi ruyadanegormek. Dün bir rüya gördüm. rüyada dağ eteği açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada dağ eteği, eşiyle gülmeye, memuriyette mertebeye gelineceğine, yararlı uğraşlar yapacağına, verdiği söze bağlı olacağına, aşk hayatının iyi olacağına, ulaşılan kuvvete, parasal yükü olan arkadaştan kurtulmaya, bir kaç hafta içinde alınacak memnun edici habere, isteklerin hayata geçeceğine, zahmetsiz kazanılan kazanca, problemlerden arınmış olacağına yorulmaktadır. Bunlarla birlikte ticari sıkıntıya, yalancı amire, sıkıntılı yaşantıya, kıymet düşmesine, dara düşmeye işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları şöyle dediler: Bu uğraş vererek elde ettiği hünere, zorlukla birlikte istediği iyiliğe, zorlukla birlikte elde ettiği toplu kazanca, zorluklara göğüs gererek gözlediği itibarlı mertebeye işarettir.

"Rüyada dağ eteği" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizleri konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada dağ eteği
  • Hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya tabircisinin maneviyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada dağ eteği" yazısı izinsiz kopyalanamaz.