Rüyada dağ deniz

Muhammet R.(40) - Muğla sordu : "Bulamadığım neredeyse tüm tabirler web sitenizde bulunuyor ama rüyada dağ deniz açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada dağ deniz, ticari getirisi yüksek girişim gerçekleştireceğine, mutlu olmaya, sıkıntı çekmeden elde edilen paraya, hatrı sayılır kuvvete ulaşmaya, elinden her iş gelen bir insana, düşkünlükten sıyrılmaya, özlemi duyulan bir eşe, emniyetli kalmaya, verdiği söze bağlı kalınacağına, huzurlu olmaya, kazancın hayırlı olmasına işarettir. Bir diğer yoruma göre de parasal sıkıntıya, ticaret alanında kayba, sıhhatin kötüleşeceğine, üzülmeye, iyi hali yitirmeye işarettir. Kimi rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya başarısızlıktan sonra istediği daha iyi bir hayata, mağlubiyetten sonra hasret duyduğu rahata, uzun süren çabaların sonunda gözlediği zafere, zorlukların ardından kavuştuğu beceriye işarettir.

"Rüyada dağ deniz" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın taşıdığı mesajlar ile ilgili merak edilenler

rüyada dağ deniz
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da kapalı şekilde geleceğe dair haberler görülür.
  • Ortalama bir kişinin yaşamının ortalama 3te 1ini, başka bir yorumla yaklaşık yetmişbeş senelik bir ömrün 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada dağ deniz" yazısı izinsiz kopyalanamaz.