Rüyada dağ deniz görmek

Mine D.(31) - İstanbul sordu : "rüyada dağ deniz görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada dağ deniz görmek, sözüne sadık olacağına, kazançlı günlere, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, yüksek gelire, alın teriyle elde edilen nimete, finansal yükü olan tanıdıktan uzak durulacağına, cömert tanıdığa, planların yerine geleceğine, şöhrete sahip olunacağına, malın verimli olacağına, işyerinde terfiye yorulur. Başka görüşlere göre de kedere düşmeye, ticaret nedeniyle huzursuzluğa, sıhhatin kötüleşeceğine, düşmanından emin olmaya, korkuya olmasına yorulur. Bazı durumlarda da yorumcular şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılara göğüs gererek elde ettiği hayra, zorluklarla mücadele ederek istediği temiz rızka, zorlukların sonrasında kazandığı güce, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu beceriye işaret eder.

"Rüyada dağ deniz görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada dağ deniz görmek
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede dokunma ve duyguları hisseder.
  • Hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri korkudur. Negatif hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Rüya tabirleri kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Rüyaların rehber nitelikte olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalı, göstergelere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada dağ deniz görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.