Rüyada dağ çökmesi

Pınar D.(38) - Ankara sordu : "Hayırlı geceler, ruyadanegormeki bir kaç gündür düzenli olarak okudum. Bulamadığım hemen hemen tüm rüyalar sitenizde var fakat rüyada dağ çökmesi yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada dağ çökmesi, şana sahip olmaya, refah dolu geleceğe, servete, sakin olacağına, güzel uğraşlara, ilişkisinin iyi gittiğine, karlı yatırımlar içinde bulunacağına, huzura ermeye, isteklerin yerine geleceğine, sözüne bağlı duracağına, samimi yaşlı insana yorulmaktadır. Nadiren de ferahının kaçacağına, kederden kurtulamamaya, korkuya olmasına, parasal zarara, kötülükten emin olunacağına delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler derler ki: Görülen rüya sıkıntı çekerek kavuştuğu refaha, uğraş vererek ümit ettiği şana, başarısızlıktan sonra düşlediği daha iyi bir hayata, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği hünere delalettir.

"Rüyada dağ çökmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumları konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada dağ çökmesi
  • Hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Tabirlerin mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle değerlendirilmeli, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada dağ çökmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.