Rüyada dağ çilek görmek

Yetkin S.(40) - İstanbul sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün tabirler burada bulunuyor fakat rüyada dağ çilek görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada dağ çilek görmek, kısa zamanda öğrenilecek iyi haber almaya, üne kavuşulacağına, özlemi duyulan bir kazanca, güvende hissetmeye, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, ilişkisinin iyi gittiğine, memuriyette mertebeye ulaşılacağına, manevi yükü olan tanımadığı birinden uzak durulacağına, sevince ermeye, kazançlı yatırımlar içinde bulunacağına, hoşgörülü genç kimseye işaret eder. Ayrıca ticaret nedeniyle huzursuzluğa, sırların ortaya çıkmasına, huzuru yitirmeye, hilekar bir düşmana, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya alimleri şöyle dediler ki: Görülen rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak hak ettiği paraya, bir kişiden yardım isteyerek gözlediği zenginliğe, zahmet çekerek hasret duyduğu zafere, ümitsizlikten sonra hak ettiği nimete yorulur.

"Rüyada dağ çilek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamları ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada dağ çilek görmek
  • Rüya tabiri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm eski tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vb. pek çok faktör ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Bazen net olarak kimi zaman da üstü kapalı olarak gelecekte mesajlar görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada dağ çilek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.