Rüyada dağ çileği

Doğaç G.(21) - Kars sordu : "Üç gece önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada dağ çileği açıklayabilir misiniz? "

Rüyada dağ çileği, eşiyle yaşamaya, ettiği yeminine bağlı kalınacağına, memuriyette makama yükseleceğine, güce, arzuların gerçekleşeceğine, problemlerden uzak bir hayatı olacağına, hak edilmiş paraya, bir kaç gün içinde öğrenilecek memnun edici haber duymaya, aşk hayatında mutluluğa, beceri sahibi bir insana, karlı işler gerçekleştireceğine delalet eder. Bazen de can sıkıcı bir hale gelmeye, kıymet kaybetmeye, fena huylu bir kimse eliyle zarar görmeye, sıkıntıya hayata, sıkıntıya düşmeye işarettir. Bazı durumlar için de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler ki: Bu uzun süren çabaların sonunda ulaştığı mala, ümitsizlikten sonra özlediği servete, umudunu yitirdikten sonra hak edilen galibiyete, sıkıntılara göğüs gererek düşlediği toplu mala yorulur.

"Rüyada dağ çileği" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizleri ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada dağ çileği
  • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekir.
  • Rüya yorumunun mesaj verici olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, göstergelere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular tecrübe ederler.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Yaklaşık bir insan ömrünün tahmini üçte birini, başka bir tabirle tahminen yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada dağ çileği" yazısı izinsiz kopyalanamaz.