Rüyada dağ çileği yemek

Akif E.(33) - İtalya sordu : "hayırlı geceler; rüyada dağ çileği yemek yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada dağ çileği yemek, arzuların yerine geleceğine, külfetsiz kazanılan kazanca, hayırlı eşe, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, güzel talihe, yeminine sadık olacağına, kazançlı günlere, getirili girişimler içinde bulunacağına, güler yüzlü orta yaşlı adama, eşiyle yaşamaya, maddi yükü bulunan tanıdığından kurtulmaya delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da sıkıntı verici bir problemle karşılaşılacağına, düşmanlığını göstermeyen amire, iyi hali kaybetmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, fena huylu akraba eliyle zarar görmeye işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Bu rüya cefa ile birlikte hak edilen büyük güce, zorlukla birlikte kavuştuğu zenginliğe, çektiği zorlukların sonunda hasret duyduğu daha çok kazanca, sıkıntılarının sonunda özlediği ferahlığa delalet eder.

"Rüyada dağ çileği yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamları hakkında merak edilenler

rüyada dağ çileği yemek
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Yaklaşık bir uyku süresinde birkaç saat rüya görürüz.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin tüm geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Aşırı ruhsal sorunları olan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra rüyamızın yarısını unuturuz.
  • Rüya tabiri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular pozitif hislerden güçlüdür.
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da dolaylı biçimde geleceğe dair haberler alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada dağ çileği yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.