Rüyada dağ çileği toplamak

Muhterem İ.(19) - Van sordu : "Paylaştıklarınızı bir kaç aydır sıklıkla inceliyorum. Aradığım hemen hemen bütün rüyalar burada bulunabiliyor ama rüyada dağ çileği toplamak yorumlar mısınız? "

Rüyada dağ çileği toplamak, ikili ilişkilerde huzura, sağlığını kazanmaya, getirili atılım içinde bulunacağına, getirisi yüksek işler yapacağına, önemli kuvvete, mutluluğa, tez zamanda öğrenilecek iyi gelişmelere, salih evlada, sevince erişileceğine, tertemiz ziynete, aşk hayatının iyi gittiğine işaret eder. Ender olarak da maddi zorluğa, huzurunun bozulacağına, üzülmeye, ticaret kaynaklı üzüntüye, sefalete yorulur. Bazı durumlar için de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya sıkıntılarının sonunda kavuştuğu iyi bir geleceğe, sıkıntıları aşarak hasret duyduğu kazanca, sıkıntı çekerek kavuştuğu refaha, sıkıntıya düşerek ümit ettiği ganimete delalet eder.

"Rüyada dağ çileği toplamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün taşıdığı mesajlar hakkında merak ettikleriniz

rüyada dağ çileği toplamak
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Bazen net olarak bazen de kapalı olarak gelecekte haberler alınır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Yorumları uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumlarının kılavuz nitelikte olduğu mutlaka hatırlanmalı, emarelere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada dağ çileği toplamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.