Rüyada dağ çıkmak

Mevlüt I.(23) - Azerbaycan sordu : "Merhabalar; Bulamadığım neredeyse tüm rüyalar sitenizde bulunuyor fakat rüyada dağ çıkmak açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada dağ çıkmak, paranın bereketli olmasına, düşkünlükten kurtulmaya, güzel uğraşlara gireceğine, ferahlığa, hüner sahibi bir kişiye, getirili girişimler içinde bulunacağına, yeminin tutulacağına, problemlerden arınmış kalacağına, paraya gelecek fazlalığa, dostluklarında tatmine, sevince kavuşmaya delalettir. Ender olarak da yalancı bir insana, sıkıntıya yaşantıya, sırların açığa çıkacağına, kötülükten emin olunacağına, parasızlığa işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya uzun bir bekleyişin sonunda ümit ettiği hünere, zorlukların sonrasında istediği daha çok kazanca, meşakkatle hak edilen itibarlı mertebeye, zorlukların sonrasında hasret duyduğu yüksek mertebeye delalettir.

"Rüyada dağ çıkmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların taşıdığı mesajlar ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada dağ çıkmak
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka sonuç olarak rüyayı görenin nasıl etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara sebep olabilecek yorumlardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rüya Yorumları uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Düş denilen olgu, uykuda görülen belirsiz hallerdir
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada dağ çıkmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.