Rüyada dağ çiçeği toplamak

Dilek İ.(24) - İstanbul sordu : "rüyada dağ çiçeği toplamak açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada dağ çiçeği toplamak, malın verimli olacağına, güzel uğraşlara, akrabalarla iyi geçinmeye, aşk hayatında mutluluğa, iyi bir mutluluğa, varlıklı tanıdığa, ticari getirisi yüksek atılım içinde bulunacağına, yararlı uğraşlar yapacağına, manevi külfeti olan kişiden kurtulmaya, hoşsohbet orta yaşlı yabancıya, yeminini yerine getireceğine delalet eder. Olumsuz yorum olarak sıkıntı verici bir olayla karşılaşılacağına, hilekar kişiye, parasal zarara, merhametsiz bir yöneticiye, saklanansırların ortaya çıkacağına delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Görülen rüya sıkıntıyla düşlediği iyiliğe, bir kişiden yardım isteyerek gözlediği müjdeye, meşakkatle birlikte hak ettiği haysiyete, verdiği uğraşların sonunda ümit ettiği daha iyi kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada dağ çiçeği toplamak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizi ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada dağ çiçeği toplamak
  • Ortalama bir insan hayatının tahminen üçte birini, farklı bir deyişle tahmini yetmişbeş senelik bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Ortalama olarak her gece iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin tüm eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya Tabiri uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada dağ çiçeği toplamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.