Rüyada dağ çayı görmek

Zihni D.(45) - Antalya sordu : "3 gün önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada dağ çayı görmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada dağ çayı görmek, bereketli geleceğe, malın kazançlı olacağına, imrenilen bir ilişkiye, verilen sözün yerine getirileceğine, alın teriyle elde edilen zenginliğe, maddi zorluklardan sıyrılmaya, sakin olacağına, içten davranan genç yabancıya, huzura ermeye, zenginliğe, şana ermeye yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, zorluğa düşmeye, sağlığın yitirileceğine, üzücü bir olayla yüzyüze gelineceğine, ticaret sebebiyle üzüntüye yorulur. Farklı bir açıdan yaklaşan yorumcular şöyle dediler: Bu rüya sıkıntıyla hayalini kurduğu itibarlı mertebeye, sıkıntılara göğüs gererek elde ettiği saygınlığa, çektiği zorlukların sonunda kazandığı güce, zorlukların ardından beklediği rahatlığa delalettir.

"Rüyada dağ çayı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizi ile ilgili bilinmeyenler

rüyada dağ çayı görmek
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular yaşarlar.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüyalarda bir iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, tanımadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Ortalama her gece iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşamımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri korkudur. Olumsuz duygular olumlu hislerden baskındır.
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada dağ çayı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.