Rüyada dağ bayır koşmak

Abdullah Ç.(45) - Gaziantep sordu : "Bir gün önce garip bir rüya gördüm. rüyada dağ bayır koşmak yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada dağ bayır koşmak, cömert adama, hünerli bir kimseye, sağlığa, paranın hayırlı olacağına, verimli uğraşlar yapacağına, şana erişileceğine, problemlerden arınmış kalacağına, maddi zorluklardan kurtulmaya, getirili yatırımlar içinde bulunacağına, iyi bir geleceğe, dünyalığa gelecek berekete delalet eder. Olumsuz yorum olarak sıhhatin bozulacağına, sıkıntılı yaşama, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, korkuya başına gelmesine, zora düşmeye yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle tabir ederler: Bu meşakkatle gözlediği hayra, sıkıntı sonrasında hasret duyduğu ganimete, zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu beceriye, sıkıntı sonrasında kazandığı hayra yorulmaktadır.

"Rüyada dağ bayır koşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamları ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada dağ bayır koşmak
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra gördüklerimizin yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen yüzler yaşamımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız boyunca binlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima becerisine sahibiz.
  • Denek hayvanları ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya tabirinin kılavuz nitelikte olduğu mutlaka hatırlanmalı, emarelere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada dağ bayır koşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.