Rüyada dağ bayır görmek

Yalçın E.(41) - İzmir sordu : "Merhabalar, Bir kaç gün önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada dağ bayır görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada dağ bayır görmek, aydınlık zamanlara, akrabalarla birlikte gülmeye, uzun ömre, zengin amire, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, toplum yaşamında huzura, şöhrete erişmeye, dünyalığa gelecek artışa, birikmiş mala, feraha, taleplerin gerçekleşeceğine işaret eder. Ayrıca ticari kayba, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, huzuru yitirmeye, yalancı bir düşmana, çözümü karmaşık bir olayla karşılaşılacağına işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya sıkıntıları aşarak elde ettiği refaha, zorlukların ardından kavuştuğu mevkiye, zorluklarla mücadele ederek özlediği rahatlığa, sıkıntıyla gözlediği şöhrete işarettir.

"Rüyada dağ bayır görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu konusunda merak ettikleriniz

rüyada dağ bayır görmek
  • Bazen açık olarak kimi zaman da dolaylı olarak gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Rüya yorumunun kılavuz olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, işaretlere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Belirli bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle sonuçta rüyayı görenin hangi derecede etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal problemlere sebep olacak tabirlerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, tanışmadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin tüm geçmiş tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada dağ bayır görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.