Rüyada dağ bayır gezmek

Nuri T.(29) - Ankara sordu : "iyi günler, Gördüğüm nerdeyse bütün tabirler web sitenizde bulunuyor fakat rüyada dağ bayır gezmek açıklar mısınız? "

Rüyada dağ bayır gezmek, mutlu olmaya, aydınlık yarınlara, dostlarla birlikte yaşamaya, paraya gelecek fazlalığa, büyük mevkiye ulaşılacağına, sağlıklı bir ömre, külfetsiz elde edilen mala, alın teriyle elde edilen ziynete, yağmura, sosyal yaşamda muvaffakiyete, hayali kurulan bir kazanca delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da zora düşmeye, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya, korkulanın gerçekleşmesine, parasal kayba, sıkıntılı hayata işaret eder. Bir takım rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Bu rüya zorlukla birlikte hak edilen şöhrete , yenilgiden sonra umduğu varlığa, zorlukla istediği kazanca, uğraşarak hayalini kurduğu beceriye yorulmaktadır.

"Rüyada dağ bayır gezmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabirleri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada dağ bayır gezmek
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Kobay hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi icap eder.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada dağ bayır gezmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.