Rüyada dağ başında kalmak

Ayşegül H.(41) - İzmir sordu : "iyi günler. rüyada dağ başında kalmak açıklar mısınız? "

Rüyada dağ başında kalmak, ticari getirisi yüksek yatırımlar yapacağına, ilişkisinin iyi olacağına, arkadaşlarıyla mutlu olmaya, faydalı uğraşlara gireceğine, faydalı işler gerçekleştireceğine, hayırlı eşe, sağlığa, mutluluğa, sakin bir hayatı olacağına, maddiyata gelecek berekete, duygusal yükü olan yabancıdan uzaklaşmaya işarettir. Bunlarla birlikte sırların meydana döküleceğine, zorluğa düşmeye, kıymet düşmesine, kötü niyetli bir tanıdık eliyle zarar görmeye, ticari sıkıntıya delalettir. Bazen de ulemalar şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zamanla umduğu şana, zorlanarak hasret duyduğu itibara, yardım alarak kavuştuğu mülke, zorluklarla mücadele ederek gözlediği daha iyi bir hayata delalettir.

"Rüyada dağ başında kalmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada dağ başında kalmak
  • Düş denilen şey, uykuda görülen belirsiz hallerdir
  • Ortalama bir bireyin hayatının ortalama üçte birini, farklı bir deyişle yaklaşık yetmişbeş senelik bir ömrün 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin bütün eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Ortalama olarak her gece birkaç saat rüya görülür.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada dağ başında kalmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.