Rüyada dağ ayısı görmek

Muhammet F.(34) - Azerbaycan sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün rüyalar burada var fakat rüyada dağ ayısı görmek açıklar mısınız? "

Rüyada dağ ayısı görmek, tertemiz ziynete, paranın kazançlı olacağına, külfetsiz kazanılan paraya, aşk hayatında mutluluğa, dingin olacağına, düşkünlükten kurtulmaya, faydalı uğraşlara gireceğine, sevinmeye, getirili atılım yapacağına, tatlı dilli orta yaşlı kimseye, sözüne bağlı olunacağına yorulmaktadır. Ayrıca korktuğundan emin olmaya, mutsuzluktan kurtulamamaya, sevimsiz hale düşmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, sıkıntılı hayata delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu kazanca, sıkıntı çekerek beklediği şöhrete , başarısızlıktan sonra hak ettiği toplu kazanca, cefa çekerek hak ettiği temiz kazanca işarettir.

"Rüyada dağ ayısı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizi ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada dağ ayısı görmek
  • Rüya Yorumları yapan kişinin bütün geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüyalar yorumları ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vb. pek çok faktör konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Yaklaşık bir kişinin ömrünün tahmini üçte birini, diğer bir deyişle yaklaşık yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Rüyalarda bir iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz illerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada dağ ayısı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.