Rüyada dağ armudu yemek

Yersu C.(39) - Azerbaycan sordu : "Hayırlı akşamlar; rüyada dağ armudu yemek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada dağ armudu yemek, memuriyette makama yükseleceğine, şöhrete ulaşmaya, önemli güce ermeye, sorunlardan uzak yaşayacağına, emniyetli kalmaya, gelire gelecek berekete, mutluluğa ermeye, ticari getirisi yüksek girişimler içinde bulunacağına, bir kaç gün içinde öğrenilecek mutlu edici gelişmelere, bonkör yabancıya, getirili işlere delalettir. Bazen de dara düşmeye, hilekar bir kimseye, sıhhatin bozulacağına, zulüm görülmesine, değer yitirmeye delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle derler: Görülen rüya zorlukla birlikte ulaştığı iyi bir geleceğe, sıkıntıları aşarak umduğu ganimete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğu mutluluğa, sıkıntılarının sonunda istediği saygınlığa delalettir.

"Rüyada dağ armudu yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada dağ armudu yemek
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya tabirlerinin rehber nitelikte olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, ipuçlarına bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan tuhaf hallerdir
  • Rüya tabiri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vs. bir çok faktör konusunda birikim sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada dağ armudu yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.