Rüyada dağ armudu görmek

Mevlüt T.(46) - Yozgat sordu : "rüyada dağ armudu görmek açıklar mısınız? "

Rüyada dağ armudu görmek, kazanılan ziynete, getirili yatırım gerçekleştireceğine, sevince ermeye, mutlu olmaya, hüner sahibi bir kimseye, sağlıklı hayata, düşkünlükten kurtulmaya, işyerinde terfiye, huzurlu olacağına, güzel şansa, anlayışlı orta yaşlı yabancıya işarettir. Bazen de huzurunun bozulacağına, bencil bir yabancıya, ticari sıkıntıya, sırların ortaya dökülmesine, kıymet kaybetmeye yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar: Görülen rüya sıkıntılara göğüs gererek özlediği itibara, çektiği zorlukların sonunda ulaştığı iyi bir geleceğe, sıkıntı sonrasında kavuştuğu varlığa, cefa çekerek ulaştığı berekete yorulmaktadır.

"Rüyada dağ armudu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada dağ armudu görmek
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyanın karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • Yaklaşık bir kişinin yaşamının yaklaşık üçte birini, başka bir yorumla ortalama yetmişbeş yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya yorumu ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüyalarda bir iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz yerlerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin tüm eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada dağ armudu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.